O nas

AROMA KING została założona w 2019 roku i jest najbardziej rozpoznawalna dzięki swoim jednorazowym urządzeniom vape, które zostały wykonane z wyjątkową jakością i pasją. Ponieważ coraz więcej dorosłych vaperów odkrywa, że jednorazówki dają przyjemne doświadczenie, chcemy zaproponować im świetnie smakujące, praktyczne, łatwe w użyciu i przyjazne dla budżetu urządzenia, które nie mają sobie równych wśród innych produktów dostępnych na rynku.

Nasze jednorazowe vape’y AROMA KING są niezrównane w smaku i oferują najlepszą jakość w takim budżecie. Ponieważ nasze produkty są tworzone z myślą o świadomych użytkownikach, którzy cenią najwyższą jakość, nasza kultura pracy opiera się na naszym oddaniu wysokim standardom dotyczącym projektowaniu i produkcji urządzeń. Nasze zaangażowanie w jakość zaczyna się od wyboru materiałów, produkcji aż po marketing i dystrybucję. Cenimy prawdziwą jakość, ponieważ zależy nam na tym, jak nasze produkty wpływają na życie tych, którzy ich używają.

Uważamy, że jako firma mamy obowiązek i możliwość pomóc w zaprojektowaniu lepszej przyszłości dla naszych klientów, pracowników i interesariuszy. Gorąco zachęcamy osoby będące użytkownikami produktów tytoniowych do spróbowania naszej kolekcji wyjątkowych produktów, która obejmuje nasze unikalne vapsy jednorazowe AROMA KING. Jeśli szukasz niesamowicie wyjątkowych smaków do palenia, AROMA KING nie zawiedzie Cię.

Nasza Misja

Spełnić oczekiwania Klientów dostarczając im produkty o wyjątkowym smaku, estetyczne, odpowiadające ich gustom i potrzebom, bezpieczne i łatwe w utylizacji. Nasze produkty są zawsze wykonane z najlepszej jakości materiałów i poddane rygorystycznym testom.

Nasza Wizja

Chcemy dać użytkownikom vapów najlepsze doświadczenie jakie jest możliwie do osiągnięcia.